Kochkor-Ata

Aktuální čas: Kochkor-Ata

03:25
středa 23. září · +06, UTC+06:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Kochkor-Ata: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Kochkor-Ata, Jalal-Abad Region, Kyrgyzstán: Asia/Bishkek, aktuálně +06 (UTC+06:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Kochkor-Ata is a city in Kyrgyzstan, home to around 17,200 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+06:00
Země
🇰🇬 Kyrgyzstán
Počet obyvatel
17 177
Telefonní předvolba
+996
Měna
KGS

Kochkor-Ata v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:56 / 19:09
    Délka dne
    12 h 14 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Kochkor-Ata?
    Město Kochkor-Ata používá časové pásmo Asia/Bishkek, aktuálně +06 (UTC+06:00).
    Používá město Kochkor-Ata letní čas?
    Pro město Kochkor-Ata nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Kochkor-Ata napřed nebo pozadu?
    Město Kochkor-Ata: napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 10 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 5 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.