Kamphaeng Phet

Aktuální čas: Kamphaeng Phet

14:25
středa 23. září · +07, UTC+07:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Kamphaeng Phet: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Kamphaeng Phet, Thajsko: Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Kamphaeng Phet is a city in Thailand, home to around 58,800 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+07:00
Země
🇹🇭 Thajsko
Počet obyvatel
58 787
Telefonní předvolba
+66
Měna
THB

Kamphaeng Phet v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:09 / 18:18
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Kamphaeng Phet?
    Město Kamphaeng Phet používá časové pásmo Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00).
    Používá město Kamphaeng Phet letní čas?
    Pro město Kamphaeng Phet nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Kamphaeng Phet napřed nebo pozadu?
    Město Kamphaeng Phet: napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 11 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech