Ilha de Itamaracá

Aktuální čas: Ilha de Itamaracá

19:59
pátek 25. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Ilha de Itamaracá: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Ilha de Itamaracá, Pernambuco, Brazílie: America/Recife, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Ilha de Itamaracá is a city in Brazil, home to around 24,500 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇧🇷 Brazílie
Počet obyvatel
24 540
Telefonní předvolba
+55
Měna
BRL

Ilha de Itamaracá v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:05 / 17:15
    Délka dne
    12 h 10 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Ilha de Itamaracá?
    Město Ilha de Itamaracá používá časové pásmo America/Recife, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Ilha de Itamaracá letní čas?
    Pro město Ilha de Itamaracá nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Ilha de Itamaracá napřed nebo pozadu?
    Město Ilha de Itamaracá: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.