General Alvear

Aktuální čas: General Alvear

05:22
pátek 25. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
General Alvear: --
Fotografie

Časové pásmo pro město General Alvear, Mendoza, Argentina: America/Argentina/Mendoza, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

General Alvear is a city in Argentina, home to around 35,600 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇦🇷 Argentina
Počet obyvatel
35 626
Telefonní předvolba
+54
Měna
ARS

General Alvear v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:14 / 19:30
    Délka dne
    12 h 17 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město General Alvear?
    Město General Alvear používá časové pásmo America/Argentina/Mendoza, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město General Alvear letní čas?
    Pro město General Alvear nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město General Alvear napřed nebo pozadu?
    Město General Alvear: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech