El Cerrito

Aktuální čas: El Cerrito

07:48
středa 23. září · -05, UTC-05:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
El Cerrito: --
Fotografie

Časové pásmo pro město El Cerrito, Valle del Cauca Department, Kolumbie: America/Bogota, aktuálně -05 (UTC-05:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

El Cerrito is a city in Colombia, with a population of about 38,400. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-05:00
Země
🇨🇴 Kolumbie
Počet obyvatel
38 390
Telefonní předvolba
+57
Měna
COP

El Cerrito v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:53 / 18:01
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město El Cerrito?
    Město El Cerrito používá časové pásmo America/Bogota, aktuálně -05 (UTC-05:00).
    Používá město El Cerrito letní čas?
    Pro město El Cerrito nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město El Cerrito napřed nebo pozadu?
    Město El Cerrito: pozadu (rozdíl: 5 hodin) oproti „UTC“, pozadu (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 14 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech