Castelfranco Veneto

Aktuální čas: Castelfranco Veneto

06:58
čtvrtek 24. září · CEST, UTC+02:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Castelfranco Veneto: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Castelfranco Veneto, Veneto, Itálie: Europe/Rome, aktuálně CEST (UTC+02:00). Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Castelfranco Veneto is a city in Italy, with a population of about 25,500. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+02:00
Země
🇮🇹 Itálie
Počet obyvatel
25 545
Telefonní předvolba
+39
Měna
EUR
Příští změna času

Castelfranco Veneto v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:00 / 19:08
    Délka dne
    12 h 8 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Castelfranco Veneto?
    Město Castelfranco Veneto používá časové pásmo Europe/Rome, aktuálně CEST (UTC+02:00).
    Používá město Castelfranco Veneto letní čas?
    Ano. Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Castelfranco Veneto napřed nebo pozadu?
    Město Castelfranco Veneto: napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech