Burton upon Trent

Aktuální čas: Burton upon Trent

01:08
sobota 26. září · BST, UTC+01:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Burton upon Trent: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Burton upon Trent, England, Spojené království: Europe/London, aktuálně BST (UTC+01:00). Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Burton upon Trent is a city in the United Kingdom, with a population of about 122,200. Local clocks move forward and back with daylight saving time each year.

☀️
12°C Jasno
Pocitově 11° · Vlhkost 87 % · Vítr 8 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+01:00
Země
🇬🇧 Spojené království
Počet obyvatel
122 199
Telefonní předvolba
+44
Měna
GBP
Příští změna času

Burton upon Trent v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:57 / 18:57
    Délka dne
    12 h 0 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Burton upon Trent?
    Město Burton upon Trent používá časové pásmo Europe/London, aktuálně BST (UTC+01:00).
    Používá město Burton upon Trent letní čas?
    Ano. Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Burton upon Trent napřed nebo pozadu?
    Město Burton upon Trent: napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 5 hodin) oproti „New York“, ve stejném čase jako „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 8 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech