Braine-le-Comte

Aktuální čas: Braine-le-Comte

12:30
středa 23. září · CEST, UTC+02:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Braine-le-Comte: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Braine-le-Comte, Wallonia, Belgie: Europe/Brussels, aktuálně CEST (UTC+02:00). Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Braine-le-Comte is a city in Belgium, home to around 20,100 people. Local clocks move forward and back with daylight saving time each year.

20°C Polojasno
Pocitově 17° · Vlhkost 40 % · Vítr 13 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+02:00
Země
🇧🇪 Belgie
Počet obyvatel
20 133
Telefonní předvolba
+32
Měna
EUR
Příští změna času

Braine-le-Comte v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:29 / 19:41
    Délka dne
    12 h 12 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Braine-le-Comte?
    Město Braine-le-Comte používá časové pásmo Europe/Brussels, aktuálně CEST (UTC+02:00).
    Používá město Braine-le-Comte letní čas?
    Ano. Dne 25. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Braine-le-Comte napřed nebo pozadu?
    Město Braine-le-Comte: napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 7 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech