Borda da Mata

Aktuální čas: Borda da Mata

11:13
čtvrtek 24. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Borda da Mata: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Borda da Mata, Minas Gerais, Brazílie: America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Borda da Mata is a city in Brazil, home to around 17,400 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇧🇷 Brazílie
Počet obyvatel
17 404
Telefonní předvolba
+55
Měna
BRL

Borda da Mata v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:50 / 18:02
    Délka dne
    12 h 12 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Borda da Mata?
    Město Borda da Mata používá časové pásmo America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Borda da Mata letní čas?
    Pro město Borda da Mata nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Borda da Mata napřed nebo pozadu?
    Město Borda da Mata: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.