Ben Ahmed

Aktuální čas: Ben Ahmed

04:45
středa 23. září · +01, UTC+01:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Ben Ahmed: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Ben Ahmed, Casablanca-Settat, Maroko: Africa/Casablanca, aktuálně +01 (UTC+01:00). Dne 7. února 2027 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Ben Ahmed is a city in Morocco, with a population of about 36,100. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

☀️
19°C Jasno
Pocitově 16° · Vlhkost 36 % · Vítr 8 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+01:00
Země
🇲🇦 Maroko
Počet obyvatel
36 149
Telefonní předvolba
+212
Měna
MAD
Příští změna času

Ben Ahmed v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:16 / 19:26
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Ben Ahmed?
    Město Ben Ahmed používá časové pásmo Africa/Casablanca, aktuálně +01 (UTC+01:00).
    Používá město Ben Ahmed letní čas?
    Ano. Dne 7. února 2027 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Ben Ahmed napřed nebo pozadu?
    Město Ben Ahmed: napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 5 hodin) oproti „New York“, ve stejném čase jako „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 8 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech