Ban Ang Sila

Aktuální čas: Ban Ang Sila

04:37
čtvrtek 24. září · +07, UTC+07:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Ban Ang Sila: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Ban Ang Sila, Chon Buri, Thajsko: Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Ban Ang Sila is a city in Thailand, home to around 36,100 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+07:00
Země
🇹🇭 Thajsko
Počet obyvatel
36 055
Telefonní předvolba
+66
Měna
THB

Ban Ang Sila v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:04 / 18:13
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Ban Ang Sila?
    Město Ban Ang Sila používá časové pásmo Asia/Bangkok, aktuálně +07 (UTC+07:00).
    Používá město Ban Ang Sila letní čas?
    Pro město Ban Ang Sila nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Ban Ang Sila napřed nebo pozadu?
    Město Ban Ang Sila: napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 11 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 6 hodin) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech