Awlād Şaqr

Aktuální čas: Awlād Şaqr

00:58
čtvrtek 24. září · EEST, UTC+03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Awlād Şaqr: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Awlād Şaqr, Sharqia, Egypt: Africa/Cairo, aktuálně EEST (UTC+03:00). Dne 29. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Awlād Şaqr is a city in Egypt, with a population of about 32,800. Its time shifts forward and back with the seasons under daylight saving rules.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+03:00
Země
🇪🇬 Egypt
Počet obyvatel
32 840
Telefonní předvolba
+20
Měna
EGP
Příští změna času

Awlād Şaqr v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:40 / 18:50
    Délka dne
    12 h 9 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Awlād Şaqr?
    Město Awlād Şaqr používá časové pásmo Africa/Cairo, aktuálně EEST (UTC+03:00).
    Používá město Awlād Şaqr letní čas?
    Ano. Dne 29. října 2026 se hodiny posunou zpět. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Awlād Şaqr napřed nebo pozadu?
    Město Awlād Şaqr: napřed (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 7 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 2 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 6 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech