Ascot Vale

Aktuální čas: Ascot Vale

15:36
čtvrtek 24. září · AEST, UTC+10:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Ascot Vale: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Ascot Vale, Victoria, Austrálie: Australia/Melbourne, aktuálně AEST (UTC+10:00). Dne 4. října 2026 se hodiny posunou dopředu. Velikost posunu: 1 hodina.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Ascot Vale is a city in Australia, home to around 15,200 people. Local clocks move forward and back with daylight saving time each year.

☁️
25°C Zataženo
Pocitově 22° · Vlhkost 41 % · Vítr 16 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC+10:00
Země
🇦🇺 Austrálie
Počet obyvatel
15 197
Telefonní předvolba
+61
Měna
AUD
Příští změna času

Ascot Vale v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    06:05 / 18:19
    Délka dne
    12 h 14 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Ascot Vale?
    Město Ascot Vale používá časové pásmo Australia/Melbourne, aktuálně AEST (UTC+10:00).
    Používá město Ascot Vale letní čas?
    Ano. Dne 4. října 2026 se hodiny posunou dopředu. Velikost posunu: 1 hodina.
    O kolik hodin je město Ascot Vale napřed nebo pozadu?
    Město Ascot Vale: napřed (rozdíl: 10 hodin) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 14 hodin) oproti „New York“, napřed (rozdíl: 9 hodin) oproti „Londýn“ a napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech