Arraial do Cabo

Aktuální čas: Arraial do Cabo

12:54
středa 23. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Arraial do Cabo: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Arraial do Cabo, Rio de Janeiro, Brazílie: America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Arraial do Cabo is a city in Brazil, with a population of about 32,800. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇧🇷 Brazílie
Počet obyvatel
32 794
Telefonní předvolba
+55
Měna
BRL

Arraial do Cabo v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    05:35 / 17:45
    Délka dne
    12 h 10 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Arraial do Cabo?
    Město Arraial do Cabo používá časové pásmo America/Sao_Paulo, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Arraial do Cabo letní čas?
    Pro město Arraial do Cabo nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Arraial do Cabo napřed nebo pozadu?
    Město Arraial do Cabo: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.