Alta Gracia

Aktuální čas: Alta Gracia

08:54
pátek 25. září · -03, UTC-03:00
Váš čas · vaše pásmo
--:--
Alta Gracia: --
Fotografie

Časové pásmo pro město Alta Gracia, Cordoba, Argentina: America/Argentina/Cordoba, aktuálně -03 (UTC-03:00). V příštích 12 měsících nejsou plánovány žádné změny času.

Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

Alta Gracia is a city in Argentina, with a population of about 40,400. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☀️
18°C Jasno
Pocitově 16° · Vlhkost 50 % · Vítr 13 km/h
Časové pásmo
Posun vůči UTC
UTC-03:00
Země
🇦🇷 Argentina
Počet obyvatel
40 384
Telefonní předvolba
+54
Měna
ARS

Alta Gracia v porovnání s dalšími velkými městy

Posunout datum a čas
−12 h+12 h

    Porovnání časových pásem: nejlepší čas pro volání

    Pás níže odpovídá vašemu místnímu času. Zvýraznění ukazuje, kdy se překrývá pracovní doba ve všech městech. Po přidání nebo odebrání města vlevo se pás aktualizuje.

    0006121824
    vhodné omezené čas spánku
    Východ / západ slunce
    07:01 / 19:17
    Délka dne
    12 h 15 min
    Inzerujte na této ploše Oslovte návštěvníky, kteří hledají čas ve městech po celém světě — kontaktujte nás

    Časté dotazy

    Jaké časové pásmo používá město Alta Gracia?
    Město Alta Gracia používá časové pásmo America/Argentina/Cordoba, aktuálně -03 (UTC-03:00).
    Používá město Alta Gracia letní čas?
    Pro město Alta Gracia nejsou v příštím roce plánovány změny času.
    O kolik hodin je město Alta Gracia napřed nebo pozadu?
    Město Alta Gracia: pozadu (rozdíl: 3 hodiny) oproti „UTC“, napřed (rozdíl: 1 hodina) oproti „New York“, pozadu (rozdíl: 4 hodiny) oproti „Londýn“ a pozadu (rozdíl: 12 hodin) oproti „Tokio“. Vzhledem k vašemu času: --.

    Čas v okolních městech