Viña del Mar

Точно време: Viña del Mar

17:43
сряда, 23 септември · -03, UTC-03:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Viña del Mar: --
Снимка

Viña del Mar, Valparaiso, Чили използва America/Santiago, в момента -03 (UTC-03:00). Часовниците се местят с 1 час назад на 3 април 2027 г..

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Viña del Mar is a city in Chile, with a population of about 334,200. Local clocks move forward and back with daylight saving time each year.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC-03:00
Държава
🇨🇱 Чили
Население
334 248
Телефонен код
+56
Валута
CLP

Viña del Mar и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    07:32 / 19:44
    Продължителност на деня
    12 ч 12 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Viña del Mar?
    Viña del Mar използва часовата зона America/Santiago, в момента -03 (UTC-03:00).
    Използва ли се лятно часово време в Viña del Mar?
    Да. Часовниците се местят с 1 час назад на 3 април 2027 г..
    С колко часа напред или назад е Viña del Mar?
    Viña del Mar е с 3 часа назад спрямо UTC, с 1 час напред спрямо Ню Йорк, с 4 часа назад спрямо Лондон и с 12 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове