Thành Phố Bà Rịa

Точно време: Thành Phố Bà Rịa

11:20
събота, 26 септември · +07, UTC+07:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Thành Phố Bà Rịa: --
Снимка

Thành Phố Bà Rịa, Ho Chi Minh City (HCMC), Виетнам използва Asia/Ho_Chi_Minh, в момента +07 (UTC+07:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Thành Phố Bà Rịa is a city in Vietnam, with a population of about 235,200. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+07:00
Държава
🇻🇳 Виетнам
Население
235 192
Телефонен код
+84
Валута
VND

Thành Phố Bà Rịa и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    05:39 / 17:46
    Продължителност на деня
    12 ч 7 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Thành Phố Bà Rịa?
    Thành Phố Bà Rịa използва часовата зона Asia/Ho_Chi_Minh, в момента +07 (UTC+07:00).
    Използва ли се лятно часово време в Thành Phố Bà Rịa?
    Не са предвидени смени на часа за Thành Phố Bà Rịa през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Thành Phố Bà Rịa?
    Thành Phố Bà Rịa е с 7 часа напред спрямо UTC, с 11 часа напред спрямо Ню Йорк, с 6 часа напред спрямо Лондон и с 2 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове