Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang

Точно време: Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang

05:25
събота, 26 септември · +06, UTC+06:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang: --
Снимка

Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang, Xinjiang, Китай използва Asia/Urumqi, в момента +06 (UTC+06:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang is a city in China, with a population of about 30,500. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+06:00
Държава
🇨🇳 Китай
Население
30 513
Телефонен код
+86
Валута
CNY

Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    05:37 / 17:42
    Продължителност на деня
    12 ч 6 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang?
    Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang използва часовата зона Asia/Urumqi, в момента +06 (UTC+06:00).
    Използва ли се лятно часово време в Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang?
    Не са предвидени смени на часа за Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang?
    Sandaoling Lutiankuang Wuqi Nongchang е с 6 часа напред спрямо UTC, с 10 часа напред спрямо Ню Йорк, с 5 часа напред спрямо Лондон и с 3 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове