San Tung Chung Hang

Точно време: San Tung Chung Hang

12:04
събота, 26 септември · HKT, UTC+08:00
Вашият час · вашата зона
--:--
San Tung Chung Hang: --
Снимка

San Tung Chung Hang, Islands, Хонконг използва Asia/Hong_Kong, в момента HKT (UTC+08:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

San Tung Chung Hang is a city in Hong Kong, with a population of about 116,000. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+08:00
Държава
🇭🇰 Хонконг
Население
116 000
Телефонен код
+852
Валута
HKD

San Tung Chung Hang и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    06:12 / 18:18
    Продължителност на деня
    12 ч 5 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е San Tung Chung Hang?
    San Tung Chung Hang използва часовата зона Asia/Hong_Kong, в момента HKT (UTC+08:00).
    Използва ли се лятно часово време в San Tung Chung Hang?
    Не са предвидени смени на часа за San Tung Chung Hang през следващата година.
    С колко часа напред или назад е San Tung Chung Hang?
    San Tung Chung Hang е с 8 часа напред спрямо UTC, с 12 часа напред спрямо Ню Йорк, с 7 часа напред спрямо Лондон и с 1 час назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.