Pasir Puteh

Точно време: Pasir Puteh

13:16
четвъртък, 24 септември · +08, UTC+08:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Pasir Puteh: --
Снимка

Pasir Puteh, Kelantan, Малайзия използва Asia/Kuala_Lumpur, в момента +08 (UTC+08:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Pasir Puteh is a city in Malaysia, with a population of about 137,400. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+08:00
Държава
🇲🇾 Малайзия
Население
137 400
Телефонен код
+60
Валута
MYR

Pasir Puteh и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    06:58 / 19:06
    Продължителност на деня
    12 ч 8 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Pasir Puteh?
    Pasir Puteh използва часовата зона Asia/Kuala_Lumpur, в момента +08 (UTC+08:00).
    Използва ли се лятно часово време в Pasir Puteh?
    Не са предвидени смени на часа за Pasir Puteh през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Pasir Puteh?
    Pasir Puteh е с 8 часа напред спрямо UTC, с 12 часа напред спрямо Ню Йорк, с 7 часа напред спрямо Лондон и с 1 час назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове