Pano Aqil

Точно време: Pano Aqil

07:10
четвъртък, 24 септември · PKT, UTC+05:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Pano Aqil: --
Снимка

Pano Aqil, Sindh, Пакистан използва Asia/Karachi, в момента PKT (UTC+05:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Pano Aqil is a city in Pakistan, with a population of about 102,700. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☀️
26°C Ясно
Усеща се като 27° · Влажност 56% · Вятър 10 км/ч
Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+05:00
Държава
🇵🇰 Пакистан
Население
102 701
Телефонен код
+92
Валута
PKR

Pano Aqil и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    06:11 / 18:19
    Продължителност на деня
    12 ч 8 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Pano Aqil?
    Pano Aqil използва часовата зона Asia/Karachi, в момента PKT (UTC+05:00).
    Използва ли се лятно часово време в Pano Aqil?
    Не са предвидени смени на часа за Pano Aqil през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Pano Aqil?
    Pano Aqil е с 5 часа напред спрямо UTC, с 9 часа напред спрямо Ню Йорк, с 4 часа напред спрямо Лондон и с 4 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.