Gambiran Satu

Точно време: Gambiran Satu

13:18
събота, 26 септември · WIB, UTC+07:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Gambiran Satu: --
Снимка

Gambiran Satu, East Java, Индонезия използва Asia/Jakarta, в момента WIB (UTC+07:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Gambiran Satu is a city in Indonesia, home to around 22,500 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

☀️
30°C Ясно
Усеща се като 32° · Влажност 49% · Вятър 18 км/ч
Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+07:00
Държава
🇮🇩 Индонезия
Население
22 525
Телефонен код
+62
Валута
IDR

Gambiran Satu и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    05:09 / 17:20
    Продължителност на деня
    12 ч 10 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Gambiran Satu?
    Gambiran Satu използва часовата зона Asia/Jakarta, в момента WIB (UTC+07:00).
    Използва ли се лятно часово време в Gambiran Satu?
    Не са предвидени смени на часа за Gambiran Satu през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Gambiran Satu?
    Gambiran Satu е с 7 часа напред спрямо UTC, с 11 часа напред спрямо Ню Йорк, с 6 часа напред спрямо Лондон и с 2 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове