Dededo Village

Точно време: Dededo Village

01:35
събота, 26 септември · ChST, UTC+10:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Dededo Village: --
Снимка

Dededo Village, Dededo, Гуам използва Pacific/Guam, в момента ChST (UTC+10:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Dededo Village is a city in Guam, home to around 44,900 people. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+10:00
Държава
🇬🇺 Гуам
Население
44 943
Телефонен код
+1671
Валута
USD

Dededo Village и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    06:08 / 18:16
    Продължителност на деня
    12 ч 7 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Dededo Village?
    Dededo Village използва часовата зона Pacific/Guam, в момента ChST (UTC+10:00).
    Използва ли се лятно часово време в Dededo Village?
    Не са предвидени смени на часа за Dededo Village през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Dededo Village?
    Dededo Village е с 10 часа напред спрямо UTC, с 14 часа напред спрямо Ню Йорк, с 9 часа напред спрямо Лондон и с 1 час напред спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.