Belyy Yar

Точно време: Belyy Yar

22:25
вторник, 22 септември · +05, UTC+05:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Belyy Yar: --
Снимка

Belyy Yar, Khanty-Mansia, Русия използва Asia/Yekaterinburg, в момента +05 (UTC+05:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Belyy Yar is a city in Russia, home to around 16,800 people. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

🌤️
12°C Предимно ясно
Усеща се като 10° · Влажност 82% · Вятър 12 км/ч
Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+05:00
Държава
🇷🇺 Русия
Население
16 772
Телефонен код
+7
Валута
RUB

Belyy Yar и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    05:48 / 18:10
    Продължителност на деня
    12 ч 22 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Belyy Yar?
    Belyy Yar използва часовата зона Asia/Yekaterinburg, в момента +05 (UTC+05:00).
    Използва ли се лятно часово време в Belyy Yar?
    Не са предвидени смени на часа за Belyy Yar през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Belyy Yar?
    Belyy Yar е с 5 часа напред спрямо UTC, с 9 часа напред спрямо Ню Йорк, с 4 часа напред спрямо Лондон и с 4 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.