Bang Khae Nuea

Точно време: Bang Khae Nuea

10:39
събота, 26 септември · +07, UTC+07:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Bang Khae Nuea: --
Снимка

Bang Khae Nuea, Bangkok, Тайланд използва Asia/Bangkok, в момента +07 (UTC+07:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Bang Khae Nuea is a city in Thailand, with a population of about 59,800. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+07:00
Държава
🇹🇭 Тайланд
Население
59 821
Телефонен код
+66
Валута
THB

Bang Khae Nuea и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    06:06 / 18:13
    Продължителност на деня
    12 ч 7 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Bang Khae Nuea?
    Bang Khae Nuea използва часовата зона Asia/Bangkok, в момента +07 (UTC+07:00).
    Използва ли се лятно часово време в Bang Khae Nuea?
    Не са предвидени смени на часа за Bang Khae Nuea през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Bang Khae Nuea?
    Bang Khae Nuea е с 7 часа напред спрямо UTC, с 11 часа напред спрямо Ню Йорк, с 6 часа напред спрямо Лондон и с 2 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове