Balneário Arroio do Silva

Точно време: Balneário Arroio do Silva

03:20
събота, 26 септември · -03, UTC-03:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Balneário Arroio do Silva: --
Снимка

Balneário Arroio do Silva, Santa Catarina, Бразилия използва America/Sao_Paulo, в момента -03 (UTC-03:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Balneário Arroio do Silva is a city in Brazil, with a population of about 15,800. It keeps the same time year-round, with no daylight saving changes.

🌤️
16°C Предимно ясно
Усеща се като 18° · Влажност 97% · Вятър 2 км/ч
Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC-03:00
Държава
🇧🇷 Бразилия
Население
15 820
Телефонен код
+55
Валута
BRL

Balneário Arroio do Silva и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    06:00 / 18:17
    Продължителност на деня
    12 ч 16 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Balneário Arroio do Silva?
    Balneário Arroio do Silva използва часовата зона America/Sao_Paulo, в момента -03 (UTC-03:00).
    Използва ли се лятно часово време в Balneário Arroio do Silva?
    Не са предвидени смени на часа за Balneário Arroio do Silva през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Balneário Arroio do Silva?
    Balneário Arroio do Silva е с 3 часа назад спрямо UTC, с 1 час напред спрямо Ню Йорк, с 4 часа назад спрямо Лондон и с 12 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.