Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo

Точно време: Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo

20:03
петък, 25 септември · -03, UTC-03:00
Вашият час · вашата зона
--:--
Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo: --
Снимка

Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo, São Paulo, Бразилия използва America/Sao_Paulo, в момента -03 (UTC-03:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo is a city in Brazil, with a population of about 69,600. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC-03:00
Държава
🇧🇷 Бразилия
Население
69 630
Телефонен код
+55
Валута
BRL

Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    05:50 / 18:03
    Продължителност на деня
    12 ч 13 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo?
    Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo използва часовата зона America/Sao_Paulo, в момента -03 (UTC-03:00).
    Използва ли се лятно часово време в Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo?
    Не са предвидени смени на часа за Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo през следващата година.
    С колко часа напред или назад е Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo?
    Bairro Parque Nossa Senhora do Carmo е с 3 часа назад спрямо UTC, с 1 час напред спрямо Ню Йорк, с 4 часа назад спрямо Лондон и с 12 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.