As Sadd

Точно време: As Sadd

07:50
сряда, 23 септември · +03, UTC+03:00
Вашият час · вашата зона
--:--
As Sadd: --
Снимка

As Sadd, Baladiyat ad Dawhah, Катар използва Asia/Qatar, в момента +03 (UTC+03:00). Не са предвидени смени на часа през следващите 12 месеца.

Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

As Sadd is a city in Qatar, with a population of about 36,100. Unlike many places, it does not observe daylight saving time.

☀️
33°C Ясно
Усеща се като 39° · Влажност 60% · Вятър 4 км/ч
Часова зона
Отместване спрямо UTC
UTC+03:00
Държава
🇶🇦 Катар
Население
36 077
Телефонен код
+974
Валута
QAR

As Sadd и други големи градове

Промяна на дата и час
−12 ч+12 ч

    Сравнете часови зони: най-добро време за обаждане

    Лентата по-долу показва вашето местно време. Оцветяването отбелязва кога работното време във всички градове съвпада. Тя се обновява, когато добавите или премахнете град отляво.

    0006121824
    подходящо ограничено време за сън
    Изгрев / залез
    05:21 / 17:31
    Продължителност на деня
    12 ч 9 мин
    Рекламирайте на това място Достигнете посетители, които проверяват часа в градове по света — свържете се с нас

    Често задавани въпроси

    В коя часова зона е As Sadd?
    As Sadd използва часовата зона Asia/Qatar, в момента +03 (UTC+03:00).
    Използва ли се лятно часово време в As Sadd?
    Не са предвидени смени на часа за As Sadd през следващата година.
    С колко часа напред или назад е As Sadd?
    As Sadd е с 3 часа напред спрямо UTC, с 7 часа напред спрямо Ню Йорк, с 2 часа напред спрямо Лондон и с 6 часа назад спрямо Токио. Спрямо вашия час: --.

    Часът в близките градове